Grand Prix van Emilia Romagna 2025: F1 Uitslag, winnaar en podium

2025 Emilia Romagna F1 GP — foto van het raceweekend
Grand Prix Formule 1

Autodromo Imola 2025 Italië

16-18 mei 2025 · Imola · Autodromo Imola

2020
Eerste Grote Prijs
5
grote Prijs
4
Meeste coureurs winnen
4
Meeste constructeur wint

By ·

Feiten

Feiten over de Formule 1 Grand Prix van Emilia Romagna 2025

Ronde7 van 24
Aller tijden race#1,132
Datummei 18
VerlichtingDagrace
Totaal ronden63
Race afstand309.267 km / 192.170 mijl

Live weer en weersvoorspelling voor Imola, Italië

Imola
12°
gebroken wolken
Vochtigheid: 90%
wind: 1m / s SW
H12 •L12
17°
di
17°
wo
19°
do
18°
vr
Weer van OpenWeatherMap

Tijdschema 2025 Emilia Romagna Formule 1 Grand Prix

Vrije oefening 1
Vrijdag 16 mei 2025
13:30 EDT
Vrije oefening 2
Vrijdag 16 mei 2025
17:00 EDT
Vrije oefening 3
za 17 mei 2025
12:30 EDT
In aanmerking komende
za 17 mei 2025
16:00 EDT
Race
zo 18 mei 2025
15:00 EDT

Bestuurderrangschikking

Rijdersranglijst Emilia Romagna F1 GP

NEEbestuurderGP  1e  2e  3  Peul  Pole  FL  Gem. RasterGem. PosPuntenLead  
1Max VerstappenMax Verstappen54004222.04.2109247
2Lewis HamiltonLewis Hamilton51102127.45.26547
3Lando NorrisLando Norris50224005.23.6740
4Sergio PérezSergio Pérez40101006.86.8360
5Valtteri BottasValtteri Bottas40101108.010.83018
6Charles LeclercCharles Leclerc50011005.44.8600
7Oscar PiastriOscar Piastri20011103.03.5270
8Daniel RicciardoDaniel Ricciardo40011006.510.0260
9Carlos SainzCarlos Sainz50000007.09.0353
10George RussellGeorge Russell50000019.010.6250
11Russische FederatieDaniil Kvyat10000008.04.0120
12Alex AlbonAlex Albon400000011.312.8100
13Yuki TsunodaYuki Tsunoda400000014.89.880
14Lance StrollLance Stroll500000012.211.270
15Pierre GaslyPierre Gasly500000010.013.660
16Sebastian VettelSebastian Vettel300000013.312.040
17Kevin MagnussenKevin Magnussen300000014.313.030
18Isaac HadjarIsaac Hadjar10000009.09.020
19Kimi RäikkönenKimi Räikkönen200000017.011.020
20Esteban OconEsteban Ocon500000013.415.220
21ItaliëAntonio Giovinazzi200000018.512.010
22Fernando AlonsoFernando Alonso400000012.014.810
23Gabriël BortoletoGabriël Bortoleto100000014.018.000
24Franco ColapintoFranco Colapinto100000016.016.000
25Liam LawsonLiam Lawson100000015.014.000
26Russische FederatieNikita Mazepin100000019.017.000
27Kimi AntonelliKimi Antonelli100000013.019.000
28 Logan sergeant100000020.017.000
29FrankrijkRomain Grosjean100000016.012.000
30Oliver BearmanOliver Bearman100000019.017.000
31DuitslandMick Schumacher200000014.016.500
32Nico HulkenbergNico Hulkenberg200000013.511.500
33Zhou GuanyuZhou Guanyu200000018.515.000
34CanadaNicholas Latifi300000017.315.700
Team Ranking

Teamranglijst Emilia Romagna F1 GP

NEETeamGP  1e  2e  3  Peul  Pole  FL  Gem. RasterGem. PosPunten
1Red Bull54104225.26.7138
2Mercedes51202236.77.996
3McLaren50234105.45.6118
4Ferrari50011007.27.197
5Renault10011008.511.015
6Alpha Tauri300000010.810.324
7Alfa Romeo300000016.311.015
8Williams500000014.214.314
9Aston Martin400000012.011.911
10Racing Point100000013.010.08
11Racing Bulls200000010.011.53
12Alpine400000012.813.93
13Haas500000015.314.93
14Sauber200000016.015.80

Emilia Romagna F1 GP — Veelgestelde vragen

Hoe vaak heeft Emilia Romagna F1 GP zijn ze vastgehouden?
Emilia Romagna F1 GP Het evenement is 5 keer gehouden in de geschiedenis van de Formule 1, met de eerste editie in 2020 en de meest recente in 2025.
Wie heeft Emilia Romagna gewonnen? F1 GP de meeste keren?
Max Verstappen voert de lijst aan met de meeste overwinningen ooit in Emilia Romagna. F1 GP met overwinningen van 4.
Welk team heeft Emilia Romagna gewonnen? F1 GP het vaakst?
Red Bull is de meest succesvolle aannemer in Emilia Romagna F1 GP met 4 overwinningen.
Wanneer vindt Emilia Romagna 2025 plaats? F1 Huisarts?
Emilia Romagna 2025 F1 GP staat gepland voor 18 mei op het Autodromo Imola.
Waar ligt Emilia Romagna? F1 GP vastgehouden?
Emilia Romagna F1 GP wordt gehouden op het Autodromo Imola.
Laatst bijgewerkt:

Waar ter wereld?

Alle circuits die ooit een Formule 1 Grand Prix hebben georganiseerd. De grootte van de marker geeft aan hoeveel het er zijn geweest, en groen markeert de circuits die dit jaar op de kalender staan.