Grand Prix Hiszpanii 2027: F1 Rozkład jazdy, bilety i przewodnik po torze

2027 hiszpański F1 GP — zdjęcie z weekendu wyścigowego
326DNI
16HRS
32MIN
15SEK
BEZPŁATNA PRAKTYKA 1
Pt 10 wrz · 13:30 EDT
Grand Prix Formuły 1

Madring 2027 Hiszpania

10-12 września 2027 · Madryt · Madring

1951
Pierwsze Grand Prix
56
Grand Prix
6
Najwięcej kierowców wygrywa
12
Najwięcej zwycięstw konstruktorów

By ·

2026 Grand Prix Hiszpanii oznacza początek nowego rozdziału dla Formuły 1 w Hiszpanii, ponieważ Madryt dołącza do F1 kalendarz z zupełnie nowym torem Madring. Po dekadach historii Grand Prix Hiszpanii, kojarzonej głównie z Barceloną, główny wyścig w kraju przenosi się do stolicy, oferując nowe wyzwanie, łączące charakter toru ulicznego z odcinkami specjalnie zaprojektowanymi.

Odbędzie się w dniach 11-13 września 2026Grand Prix Hiszpanii zapowiada się jako jeden z najbardziej intrygujących wyścigów sezonu. Układ toru Madring łączy w sobie długie proste, zróżnicowane zakręty, ostre strefy hamowania i spektakularny, nachylony odcinek, stawiając zespoły i kierowców przed nową techniczną zagadką na kluczowym etapie mistrzostw.

Na tej stronie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o 2026 Grand Prix Hiszpanii, w tym pełny harmonogram weekendu, godziny sesji, szczegóły toru, wyniki kwalifikacji, pola startowe i wyniki wyścigu. Wraz z debiutem Formuły 1 w Madrycie, ta strona będzie aktualizowana o najnowsze informacje z Hiszpanii. GP informacje przez cały weekend wyścigowy.

Fakty

Fakty dotyczące Grand Prix Hiszpanii Formuły 1 2027

OkrągłyWybierz strone
Wyścig wszech czasów#1,187
OświetlenieWyścig dzienny
ŚledzićMadring
Całkowita liczba okrążeń57
Dystans wyścigu308.712 km / 191.825 mil

Pogoda na żywo i prognoza Madryt, Hiszpania

Madryt
11°
zachmurzone chmury
Wilgotność: 80%
wiatr: 6m / s NNE
W 14 • W 12
16°
Pon
18°
Wt
17°
Śr
18°
Czw
Pogoda z OpenWeatherMap

Harmonogram Grand Prix Hiszpanii Formuły 1 2027

Darmowa praktyka 1
pt 10 wrz 2027
13:30 EDT
Darmowa praktyka 2
pt 10 wrz 2027
17:00 EDT
Darmowa praktyka 3
sob 11 wrz 2027
12:30 EDT
Kwalifikacyjny
sob 11 wrz 2027
16:00 EDT
Wyścig
Niedz. 12 Wrz 2027
15:00 EDT

Zwycięzcy i podia

Podium hiszpańskie F1 Grand Prix

NIERokpodiumZespół ObwódOkrążeniaEfekty
5620261 Włochy Kimiego Antonelliego 1:34:23.754
2 Holandia Max Verstappen + 4.351
3 Wielka Brytania Lando Norris + 5.089
Niemcy Mercedes
Austria Red Bull
Wielka Brytania McLaren
Madring572026 Raport z wyścigu i wyniki
5520251 Australia Oskar Piastrí . , , , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , 1:32:57.375
2 Wielka Brytania Lando Norris + 2.471
3 Monaco Charles Leclerc + 10.455
Wielka Brytania McLaren
Wielka Brytania McLaren
Włochy Ferrari
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2025 r.
5420241 Holandia Max Verstappen 1:28:20.227
2 Wielka Brytania Lando Norris + 2.219
3 Wielka Brytania Lewis Hamilton + 17.790
Austria Red Bull
Wielka Brytania McLaren
Niemcy Mercedes
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2024 r.
5320231 Holandia Max Verstappen 1:27:57.940
2 Wielka Brytania Lewis Hamilton + 24.090
3 Wielka Brytania George Russell + 32.389
Austria Red Bull
Niemcy Mercedes
Niemcy Mercedes
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2023 r.
5220221 Holandia Max Verstappen 1:37:20.475
2 Meksyk Sergio Pérez + 13.072
3 Wielka Brytania George Russell + 32.927
Austria Red Bull
Austria Red Bull
Niemcy Mercedes
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2022 r.
5120211 Wielka Brytania Lewis Hamilton 1:33:07.680
2 Holandia Max Verstappen + 15.841
3 Finlandia Valtteri Bottas + 26.610
Niemcy Mercedes
Austria Red Bull
Niemcy Mercedes
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2021 r.
5020201 Wielka Brytania Lewis Hamilton 1:31:45.279
2 Holandia Max Verstappen + 24.177
3 Finlandia Valtteri Bottas + 44.752
Niemcy Mercedes
Austria Red Bull
Niemcy Mercedes
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2020 r.
4920191 Wielka Brytania Lewis Hamilton 1:35:50.443
2 Finlandia Valtteri Bottas + 4.074
3 Holandia Max Verstappen + 7.679
Niemcy Mercedes
Niemcy Mercedes
Austria Red Bull
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2019 r.
4820181 Wielka Brytania Lewis Hamilton 1:35:29.972
2 Finlandia Valtteri Bottas + 20.593
3 Holandia Max Verstappen + 26.873
Niemcy Mercedes
Niemcy Mercedes
Austria Red Bull
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2018 r.
4720171 Wielka Brytania Lewis Hamilton 1:35:56.497
2 Niemcy Sebastian Vettel + 3.490
3 Australia Daniel Ricciardo + 1: 15.820
Niemcy Mercedes
Włochy Ferrari
Austria Red Bull
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2017 r.
4620161 Holandia Max Verstappen 1:41:40.017
2 Finlandia Kimi Räikkönen + 0.616
3 Niemcy Sebastian Vettel + 5.581
Austria Red Bull
Włochy Ferrari
Włochy Ferrari
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2016 r.
4520151 Niemcy Nico Rosberg 1:41:12.555
2 Wielka Brytania Lewis Hamilton + 17.551
3 Niemcy Sebastian Vettel + 45.342
Niemcy Mercedes
Niemcy Mercedes
Włochy Ferrari
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2015 r.
4420141 Wielka Brytania Lewis Hamilton 1:41:05.155
2 Niemcy Nico Rosberg + 0.636
3 Australia Daniel Ricciardo + 49.014
Niemcy Mercedes
Niemcy Mercedes
Austria Red Bull
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2014 r.
4320131 Hiszpania Fernando Alonso 1:39:16.596
2 Finlandia Kimi Räikkönen + 9.338
3 Brazylia Felipe Massa + 26.049
Włochy Ferrari
Wielka Brytania Lotus F1
Włochy Ferrari
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2013 r.
4220121 Wenezuela Pastor Maldonado 1:39:09.145
2 Hiszpania Fernando Alonso + 3.195
3 Finlandia Kimi Räikkönen + 3.884
Wielka Brytania Williams
Włochy Ferrari
Wielka Brytania Lotus F1
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2012 r.
4120111 Niemcy Sebastian Vettel 1:39:03.301
2 Wielka Brytania Lewis Hamilton + 0.630
3 Wielka Brytania Jenson Snickers + 35.697
Austria Red Bull
Wielka Brytania McLaren
Wielka Brytania McLaren
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2011 r.
4020101 Australia Mark Webber 1:35:44.101
2 Hiszpania Fernando Alonso + 24.065
3 Niemcy Sebastian Vettel + 51.338
Austria Red Bull
Włochy Ferrari
Austria Red Bull
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2010 r.
3920091 Wielka Brytania Jenson Snickers 1:37:19.202
2 Brazylia Rubens Barrichello + 13.056
3 Australia Mark Webber + 13.924
Wielka Brytania Brawn
Wielka Brytania Brawn
Austria Red Bull
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2009 r.
3820081 Finlandia Kimi Räikkönen 1:38:19.051
2 Brazylia Felipe Massa + 3.228
3 Wielka Brytania Lewis Hamilton + 4.187
Włochy Ferrari
Włochy Ferrari
Wielka Brytania McLaren
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2008 r.
3720071 Brazylia Felipe Massa 1:31:36.230
2 Wielka Brytania Lewis Hamilton + 6.790
3 Hiszpania Fernando Alonso + 17.456
Włochy Ferrari
Wielka Brytania McLaren
Wielka Brytania McLaren
Tor Catalunya65Raport z wyścigu i wyniki z 2007 r.
3620061 Hiszpania Fernando Alonso 1:26:21.759
2 Niemcy Michael Schumacher + 18.502
3 Włochy Giancarlo Fisichella + 23.951
Francja Renault
Włochy Ferrari
Francja Renault
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2006 r.
3520051 Finlandia Kimi Räikkönen 1:27:16.830
2 Hiszpania Fernando Alonso + 27.652
3 Włochy Jarno Trulli + 45.947
Wielka Brytania McLaren
Francja Renault
Japonia Toyota
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2005 r.
3420041 Niemcy Michael Schumacher 1:27:32.841
2 Brazylia Rubens Barrichello + 13.290
3 Włochy Jarno Trulli + 32.294
Włochy Ferrari
Włochy Ferrari
Francja Renault
Tor Catalunya66Raport z wyścigu i wyniki z 2004 r.
3320031 Niemcy Michael Schumacher 1:33:46.933
2 Hiszpania Fernando Alonso + 5.716
3 Brazylia Rubens Barrichello + 18.001
Włochy Ferrari
Francja Renault
Włochy Ferrari
Tor Catalunya65Raport z wyścigu i wyniki z 2003 r.
3220021 Niemcy Michael Schumacher 1:30:29.981
2 Kolumbia Juana-Pablo Montoyi + 35.630
3 Wielka Brytania David Coulthard + 42.623
Włochy Ferrari
Wielka Brytania Williams
Wielka Brytania McLaren
Tor Catalunya65Raport z wyścigu i wyniki z 2002 r.
3120011 Niemcy Michael Schumacher 1:31:03.305
2 Kolumbia Juana-Pablo Montoyi + 40.738
3 Kanada Jacques Villeneuve + 49.626
Włochy Ferrari
Wielka Brytania Williams
Wielka Brytania BAR
Tor Catalunya65Raport z wyścigu i wyniki z 2001 r.
3020001 Finlandia Mika Häkkinen 1:33:55.390
2 Wielka Brytania David Coulthard + 16.066
3 Brazylia Rubens Barrichello + 29.112
Wielka Brytania McLaren
Wielka Brytania McLaren
Włochy Ferrari
Tor Catalunya65Raport z wyścigu i wyniki z 2000 r.
2919991 Finlandia Mika Häkkinen 1:34:13.665
2 Wielka Brytania David Coulthard + 6.238
3 Niemcy Michael Schumacher + 10.845
Wielka Brytania McLaren
Wielka Brytania McLaren
Włochy Ferrari
Tor Catalunya65Raport z wyścigu i wyniki z 1999 r.
2819981 Finlandia Mika Häkkinen 1:33:38.300
2 Wielka Brytania David Coulthard + 9.439
3 Niemcy Michael Schumacher + 47.095
Wielka Brytania McLaren
Wielka Brytania McLaren
Włochy Ferrari
Tor Catalunya65Raport z wyścigu i wyniki z 1998 r.
2719971 Kanada Jacques Villeneuve 1:30:35.896
2 Francja Olivier Panis + 5.804
3 Francja Jean Alesi + 12.534
Wielka Brytania Williams
Francja Prost
Włochy Benetton
Tor Catalunya64Raport z wyścigu i wyniki z 1997 r.
2619961 Niemcy Michael Schumacher 1:59:49.307
2 Francja Jean Alesi + 45.302
3 Kanada Jacques Villeneuve + 48.388
Włochy Ferrari
Włochy Benetton
Wielka Brytania Williams
Tor Catalunya65Raport z wyścigu i wyniki z 1996 r.
2519951 Niemcy Michael Schumacher 1:34:20.507
2 Wielka Brytania Johnny Herbert + 51.988
3 Austria Gerhard Berger + 1: 05.237
Włochy Benetton
Włochy Benetton
Włochy Ferrari
Tor Catalunya65Raport z wyścigu i wyniki z 1995 r.
2419941 Wielka Brytania Damon Hill 1:36:14.300
2 Niemcy Michael Schumacher + 24.166
3 Wielka Brytania Mark Blundell + 1: 26.969
Wielka Brytania Williams
Włochy Benetton
Wielka Brytania Tyrrell
Tor Catalunya65Raport z wyścigu i wyniki z 1994 r.
2319931 Francja Alain Prost 1:32:27.685
2 Brazylia Ayrton Senna + 16.873
3 Niemcy Michael Schumacher + 27.125
Wielka Brytania Williams
Wielka Brytania McLaren
Włochy Benetton
Tor Catalunya65Raport z wyścigu i wyniki z 1993 r.
2219921 Wielka Brytania Nigel Mansell 1:56:10.674
2 Niemcy Michael Schumacher + 23.914
3 Francja Jean Alesi + 26.462
Wielka Brytania Williams
Włochy Benetton
Włochy Ferrari
Tor Catalunya65Raport z wyścigu i wyniki z 1992 r.
2119911 Wielka Brytania Nigel Mansell 1:38:41.541
2 Francja Alain Prost + 11.331
3 Włochy Riccardo Patrese + 15.909
Wielka Brytania Williams
Włochy Ferrari
Wielka Brytania Williams
Tor Catalunya65Raport z wyścigu i wyniki z 1991 r.
2019901 Francja Alain Prost 1:48:01.461
2 Wielka Brytania Nigel Mansell + 22.064
3 Włochy Alessandro Nannini + 34.874
Włochy Ferrari
Włochy Ferrari
Włochy Benetton
obwód Jerez73Raport z wyścigu i wyniki z 1990 r.
1919891 Brazylia Ayrton Senna 1:47:48.264
2 Austria Gerhard Berger + 27.051
3 Francja Alain Prost + 53.788
Wielka Brytania McLaren
Włochy Ferrari
Wielka Brytania McLaren
obwód Jerez73Raport z wyścigu i wyniki z 1989 r.
1819881 Francja Alain Prost 1:48:43.851
2 Wielka Brytania Nigel Mansell + 26.232
3 Włochy Alessandro Nannini + 35.446
Wielka Brytania McLaren
Wielka Brytania Williams
Włochy Benetton
obwód Jerez72Raport z wyścigu i wyniki z 1988 r.
1719871 Wielka Brytania Nigel Mansell 1:49:12.692
2 Francja Alain Prost + 22.225
3 Szwecja Stefan Johansson + 30.818
Wielka Brytania Williams
Wielka Brytania McLaren
Wielka Brytania McLaren
obwód Jerez72Raport z wyścigu i wyniki z 1987 r.
1619861 Brazylia Ayrton Senna 1:48:47.735
2 Wielka Brytania Nigel Mansell + 0.014
3 Francja Alain Prost + 21.552
Wielka Brytania Team Lotus
Wielka Brytania Williams
Wielka Brytania McLaren
obwód Jerez72Raport z wyścigu i wyniki z 1986 r.
1519811 Kanada Gilles Villeneuve 1:46:35.010
2 Francja Jacques Laffite + 0.220
3 Wielka Brytania John Watson + 0.580
Włochy Ferrari
Francja Ligier
Wielka Brytania McLaren
Jarama Circuit80Raport z wyścigu i wyniki z 1981 r.
1419791 Francja Patrick Depailler 1:39:11.840
2 Argentyna Carlos Reutemann + 20.940
3 United States Mario Andretti + 27.310
Francja Ligier
Wielka Brytania Team Lotus
Wielka Brytania Team Lotus
Jarama Circuit75Raport z wyścigu i wyniki z 1979 r.
1319781 United States Mario Andretti 1:41:47.060
2 Szwecja Ronnie Peterson + 19.560
3 Francja Jacques Laffite + 37.240
Wielka Brytania Team Lotus
Wielka Brytania Team Lotus
Francja Ligier
Jarama Circuit75Raport z wyścigu i wyniki z 1978 r.
1219771 United States Mario Andretti 1:42:52.220
2 Argentyna Carlos Reutemann + 15.850
3 RPA Jody Scheckter + 24.510
Wielka Brytania Team Lotus
Włochy Ferrari
Kanada wilk
Jarama Circuit75Raport z wyścigu i wyniki z 1977 r.
1119761 Wielka Brytania James Hunt 1:42:20.430
2 Austria Niki Lauda + 30.970
3 Szwecja Gunnar Nilsson + 48.020
Wielka Brytania McLaren
Włochy Ferrari
Wielka Brytania Team Lotus
Jarama Circuit75Raport z wyścigu i wyniki z 1976 r.
1019751 Niemcy Jochen Mass 0:42:53.700
2 Belgia Jacky Ickx + 1.100
3 Argentyna Carlos Reutemann
Wielka Brytania McLaren
Wielka Brytania Team Lotus
Wielka Brytania Brabham
Obwód Montjuïc Park29Raport z wyścigu i wyniki z 1975 r.
919741 Austria Niki Lauda 2:00:29.560
2 Szwajcaria Clay Regazzoni + 35.610
3 Brazylia Emerson Fittipaldi
Włochy Ferrari
Włochy Ferrari
Wielka Brytania McLaren
Jarama Circuit84Raport z wyścigu i wyniki z 1974 r.
819731 Brazylia Emerson Fittipaldi 1:48:18.700
2 Francja François Cevert + 42.700
3 United States George Follmer + 1: 13.100
Wielka Brytania Team Lotus
Wielka Brytania Tyrrell
Wielka Brytania Shadow
Obwód Montjuïc Park75Raport z wyścigu i wyniki z 1973 r.
719721 Brazylia Emerson Fittipaldi 2:03:41.200
2 Belgia Jacky Ickx + 18.920
3 Szwajcaria Clay Regazzoni
Wielka Brytania Team Lotus
Włochy Ferrari
Włochy Ferrari
Jarama Circuit90Raport z wyścigu i wyniki z 1972 r.
619711 Wielka Brytania Jackie Stewart 1:49:03.400
2 Belgia Jacky Ickx + 3.400
3 Nowa Zelandia Chris Amon + 58.100
Wielka Brytania Tyrrell
Włochy Ferrari
Francja Matra
Obwód Montjuïc Park75Raport z wyścigu i wyniki z 1971 r.
519701 Wielka Brytania Jackie Stewart 2:10:58.200
2 Nowa Zelandia Bruce McLaren
3 United States Mario Andretti
Wielka Brytania March
Wielka Brytania McLaren
Wielka Brytania March
Jarama Circuit90Raport z wyścigu i wyniki z 1970 r.
419691 Wielka Brytania Jackie Stewart 2:16:54.000
2 Nowa Zelandia Bruce McLaren
3 Francja Jean-Pierre Beltoise
Francja Matra
Wielka Brytania McLaren
Francja Matra
Obwód Montjuïc Park90Raport z wyścigu i wyniki z 1969 r.
319681 Wielka Brytania Graham Hill 2:15:02.100
2 Nowa Zelandia Denny Hulme + 15.900
3 Wielka Brytania Brian Redman
Wielka Brytania Team Lotus
Wielka Brytania McLaren
Wielka Brytania Cooper-BRM
Jarama Circuit90Raport z wyścigu i wyniki z 1968 r.
219541 Wielka Brytania Mike Hawthorn 3:13:52.100
2 Włochy Luigi Musso + 1: 13.200
3 Argentyna Juan-Manuel Fangio
Włochy Ferrari
Włochy Maserati
Niemcy Mercedes
Tor Pedralbes80Raport z wyścigu i wyniki z 1954 r.
119511 Argentyna Juan-Manuel Fangio 2:46:54.100
2 Argentyna José-Froilán González + 54.280
3 Włochy Nino Farina
Szwajcaria Alfa Romeo
Włochy Ferrari
Szwajcaria Alfa Romeo
Tor Pedralbes70Raport z wyścigu i wyniki z 1951 r.
Ranking kierowców

Ranking kierowców po hiszpańsku F1 GP

NIEKierowcaGP  1  2  3  Strąk  Pole  FL  Śr. SiatkaŚr. PozPunktyProwadzić  
1Lewis HamiltonLewis Hamilton2064212654.45.9256317
2Michael SchumacherMichael Schumacher1963312773.74.5118411
3Max VerstappenMax Verstappen124329123.84.7187244
4Nigel MansellNigel Mansell83306124.44.948206
5Alain ProstAlain Prost83227113.84.448172
6Mika HäkkinenMika Häkkinen103003227.59.332185
7Jackie StewartJackie Stewart53003003.86.227198
8Fernando AlonsoFernando Alonso232417108.18.3134149
9Kimi RäikkönenKimi Räikkönen192215218.110.291135
10Ayrton SennaAyrton Senna82103412.35.131149
11Mario AndrettiMario Andretti92024226.29.426155
12Emerson FittipaldiEmerson Fittipaldi820130012.510.522101
13Sebastian VettelSebastian Vettel151135016.76.115577
14BrazyliaFelipe Massa151113128.98.36356
15Nico RosbergNico Rosberg111102206.88.86776
16Niki LaudaNiki Lauda81102216.916.01593
17Jacques VilleneuveJacques Villeneuve101023109.29.61973
18AustraliaMark Webber111012207.77.66266
19Jenson SnickersJenson Snickers1610121010.19.25033
20Juan-Manuel FangioJuan-Manuel Fangio21012012.02.01367
21Oskar Piastrí . , , , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,Oskar Piastrí . , , , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,41001116.57.33560
22Kimiego AntonelliegoKimiego Antonelliego21001004.09.52510
23WenezuelaPastor Maldonado510011013.612.82537
24Damon HillDamon Hill71001116.311.71340
25Graham HillGraham Hill710010014.011.91233
26James HuntJames Hunt61001106.712.81055
27KanadaGilles Villeneuve31001015.06.0967
28FrancjaPatrick Depailler61001008.315.3975
29Mike HawthornMike Hawthorn11001003.01.0858
30NiemcyJochen Mass610010112.79.07.53
31Wielka BrytaniaDavid Coulthard150314008.29.1306
32BelgiaJacky Ickx100303229.39.4168
33Valtteri BottasValtteri Bottas130224117.48.91073
34BrazyliaRubens Barrichello180224029.310.13241
35Lando NorrisLando Norris80213215.68.86124
36ArgentynaCarlos Reutemann80213008.38.8200
37KolumbiaJuana-Pablo Montoyi60202007.78.5190
38Nowa ZelandiaBruce McLaren30202009.33.3120
39FrancjaJean Alesi130123007.911.1231
40AustriaGerhard Berger120112115.49.61617
41FrancjaJacques Laffite60112215.09.7100
42SzwajcariaClay Regazzoni90112008.012.1100
43Sergio PérezSergio Pérez150101119.59.38111
44Denny HulmeDenny Hulme70101004.97.1134
45Wielka BrytaniaJohnny Herbert901010013.212.880
46FrancjaOlivier Panis1001010011.811.870
47ArgentynaJosé-Froilán González10101003.02.060
48WłochyLuigi Musso10101007.02.060
49FrancjaFrançois Cevert30101009.07.760
50SzwecjaRonnie Peterson80101118.815.0676
51Daniel RicciardoDaniel Ricciardo120022019.38.46730
52George RussellGeorge Russell800220110.38.4646
53WłochyJarno Trulli150022009.511.3178
54WłochyAlessandro Nannini500220014.815.080
55Charles LeclercCharles Leclerc90011107.79.16058
56WłochyRiccardo Patrese110011028.312.1131
57Jody ScheckterJody Scheckter60011009.28.5120
58WłochyGiancarlo Fisichella1400110212.411.1121
59FrancjaJean-Pierre Beltoise70011017.911.094
60SzwecjaGunnar Nilsson20011009.54.060
61Wielka BrytaniaJohn Watson70011009.911.660
62Nowa ZelandiaChris Amon70011107.310.3679
63Nino FarinaNino Farina10011004.03.040
64United StatesGeorge Follmer100110014.03.040
65Wielka BrytaniaBrian Redman200110017.05.040
66Wielka BrytaniaMark Blundell300110011.79.340
67SzwecjaStefan Johansson300110014.312.340
68Carlos SainzCarlos Sainz120000009.38.2700
69Esteban OconEsteban Ocon900000011.010.6230
70FrancjaRomain Grosjean90000019.313.2220
71Nico HülkenbergNico Hülkenberg1300000013.412.6210
72Lance StrollLance Stroll900000013.913.0200
73Pierre GaslyPierre Gasly900000010.310.7180
74NiemcyRalf Schumacher110000007.510.7170
75Polski. Robert Kubica50000008.69.0140
76Kevin MagnussenKevin Magnussen900000012.613.4140
77JaponiaKamui Kobayashi400000013.312.0110
78NiemcyNick Heidfeld1100000013.310.1115
79Liama ​​LawsonaLiama ​​Lawsona200000010.58.580
80Izaak HadjarIzaak Hadjar10000009.07.060
81Franco ColapintoFranco Colapinto200000014.011.060
82Wielka BrytaniaPaul di Resta300000012.711.060
83Federacja RosyjskaDaniil Kvyat600000112.810.760
84NiemcyAdrian Sutil700000016.614.960
85Wielka BrytaniaEddie Irvine90000009.811.460
86Wielka BrytaniaPeter Revson20000008.04.550
87JaponiaTakuma Sato500000015.011.850
88NiemcyHeinz-Harald Frentzen100000009.411.550
89NiemcyPascal Wehrlein200000018.012.040
90Alberto AscariAlberto Ascari20000211.011.5410
91NiemcyHans Joachim Utknął500000017.613.440
92Alex AlbonAlex Albon700000014.315.040
93FrancjaJean-Pierre Jarier400000012.39.83.50
94ArgentynaRoberto Mieres100000011.04.030
95WłochyLudovico Scarfiotti100000012.04.030
96Keke RosbergKeke Rosberg200000010.08.030
97WłochyAndrea de Adamich200000015.012.530
98BrazyliaCristiano da Matta200000012.09.530
99MeksykPedro Rodríguez40000006.59.0311
100AustriaAlexander Wurz400000014.811.530
Ranking drużynowy

Ranking drużynowy hiszpański F1 GP

NIEZespół GP  1  2  3  Strąk  Pole  FL  Śr. SiatkaŚr. PozPunkty
1Ferrari561216113114145.48.4560
2McLaren5491210231197.68.6380.5
3Mercedes1885612954.06.2457
4Williams46742126610.410.8207
5Red Bull2264614456.66.2450
6Team Lotus2263295310.810.687
7Benetton161448228.09.360
8Renault1812241110.110.475
9Wielka BrytaniaTyrrell2311130012.914.127
10FrancjaLigier1611132113.813.821
11Wielka BrytaniaBrawn11101112.01.518
12Matra51022016.16.320
13Alfa Romeo710110111.410.825
14Wielka BrytaniaMarch1310110016.012.920.5
15Wielka BrytaniaLotus F140112018.910.153
16Maserati201010014.010.69
17Prost501010014.513.07
18Toyota80011009.611.615
19Brabham1900111112.113.810
20Wielka BrytaniaBAR600110010.39.89
21Wielka BrytaniaCooper-BRM100110012.53.57
22Kanadawilk30011009.79.07
23Wielka BrytaniaShadow700110017.813.55.5
24India Force India1100000013.812.046
25Sauber2300000112.611.541
26Alpejski600000010.710.128
27WłochyToro Rosso1400000114.314.323
28Racing Point200000010.010.822
29Aston Martin600000012.912.416
30Haas1100000013.514.516
31BMW Sauber500000010.210.413
32Wyścigi Byków300000013.712.58
33Honda400000010.09.18
34IrlandiaJordania1500000112.312.48
35Wielka BrytaniaBRM900000012.914.27
36Alfa Tauryń400000013.312.54
37Wielka BrytaniaSurtees800000016.013.53
38FrancjaLarrousse800000015.815.33
39Wielka BrytaniaStewart300000014.514.32
40Jaguar500000014.715.02
41Wielka BrytaniaFootwork600000017.713.52
42Wielka BrytaniaChorąży600000016.414.42
43WłochyMinardi2000000019.316.52
44WłochyLanca10000113.019.51
45Audi100000011.511.51
46Super Aguri300000018.314.81
47WłochyDallara500000015.312.61
48Wielka BrytaniaStrzałki1400000018.614.51
49AustraliaAmon100000023.022.00
50FrancjaSimca100000010.012.00
ZDJĘCIA

hiszpański F1 Zdjęcia Grand Prix


hiszpański F1 GP — Często zadawane pytania

Ile razy Hiszpanie F1 GP odbyło się?
Hiszpański F1 GP odbył się 56 razy w historii Formuły 1, pierwsza edycja miała miejsce w 1951 roku, a ostatnia w 1950 roku. 2026.
Kto wygrał hiszpański F1 GP najczęściej?
Lewis Hamilton prowadzi w klasyfikacji wszech czasów pod względem liczby zwycięstw w Hiszpanii F1 GP ze zwycięstwami 6.
Która drużyna wygrała mistrzostwa Hiszpanii? F1 GP najczęściej?
Ferrari jest najbardziej utytułowanym konstruktorem w Hiszpanii F1 GP z 12 zwycięstwami.
Kiedy jest rok 2027 w Hiszpanii? F1 Lekarz rodzinny?
Hiszpański 2027 F1 GP odbędzie się 12 września w Madring.
Gdzie jest hiszpański? F1 GP trzymany?
Hiszpański F1 GP odbywa się w Madring.
Ostatnio zaktualizowany:

Gdzie na świecie

Każdy tor, na którym odbył się Grand Prix Formuły 1. Rozmiar znacznika wskazuje ich liczbę, a kolor zielony oznacza tory w tegorocznym kalendarzu.