Silverstone Circuit – F1 Baanindeling, records en winnaars

Silverstone Circuit
263DAGEN
14UREN
40MIN
01SEC
VRIJE TRAINING
Vr 2 jul · 12:30 BST
2026 Formule 1 Circuit

Silverstone Circuit

Brits F1 GPSilverstone

1950
Eerste Grote Prijs
61
grote Prijs
9
Meeste coureursoverwinningen
16
Meeste overwinningen voor de constructeur

Het Silverstone Circuit, gelegen in Northamptonshire, Engeland, ontstond in 1948 als een hergebruikt vliegveld van de Royal Air Force en organiseerde in 1950 de allereerste Formule 1 Wereldkampioenschapsrace. Het circuit is eigendom van de British Racing Drivers Club en werd in 2010 heringericht met een nieuw Arena-gedeelte in het infield, ontworpen door Populous, en het iconische Wing-pitcomplex, dat in 2011 werd voltooid. De huidige lay-out van 5.891 km met 18 bochten behoudt de legendarische hogesnelheidsreeks Maggotts-Becketts-Chapel, die wordt beschouwd als een van de beste uitdagingen in de autosport.

Waar ter wereld?

Alle circuits die ooit een Formule 1 Grand Prix hebben georganiseerd. De grootte van de marker geeft aan hoeveel het er zijn geweest, en groen markeert de circuits die dit jaar op de kalender staan.

Indeling en feiten
Plattegrond van het Silverstone-circuit

Spoorgeometrie

Rondeafstand5.891 km / 3.660 mijl
Circuittype:Permanent circuit
DRS zones2 zones
Hoogteverandering11 meters / 36 voeten
RijrichtingMet de klok mee ↻
Corners18 hoeken
(5 lage / 6 gemiddelde / 7 hoge snelheid)

Rijdende eisen

Prestaties

Overwinningen op basis van startpositieP138%P230%P315%P48.2%P54.9%P6 +4.9%gebaseerd op 61 races
Pole positiezijdeProfiel van de linkerzijde
Topsnelheid330 km/u (205 mijl / uur)
Gemiddelde racesnelheid243 km/u (151 mijl / uur)
Tijdverlies in de pitstraat20.0 seconden
Ronderecord1:27.097 (243 km/u / 151 mph)
(Max Verstappen, 2020)
Red Bull RB16 · Honda
huidige lay-out, sinds 2011

Race Strategie

Erfgoed

Geopend1948 (78 jaar geleden)
Lokale tijdzoneEuropa/Londen (BST, UTC+01)
Designervolkrijk
EigenaarBritse Autocoureursclub
Officiële websitewww.silverstone.co.uk

Wegdek en banden

Geschiedenis
Winnaars en podiumplaatsen

F1 winnaars & podiumplaatsen

Nee.JaarpodiumTeamSnelste rondeLapsResultaten
6120261 Monaco Charles Leclerc 1:27:11.335
2 Verenigd Koninkrijk George Russell +0.427
3 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton +0.772
Italië Ferrari
Duitsland Mercedes
Italië Ferrari
1:31.777Italië Kimi AntonelliDuitsland Mercedes522026 Wedstrijdverslag en resultaten
6020251 Verenigd Koninkrijk Lando Norris 1:37:15.735
2 Australië Oscar Piastri +6.812
3 Duitsland Nico Hulkenberg +34.742
Verenigd Koninkrijk McLaren
Verenigd Koninkrijk McLaren
Zwitserland Sauber
1:29.337Australië Oscar PiastriVerenigd Koninkrijk McLaren52Verslag en resultaten van de race van 2025
5920241 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton 1:22:27.059
2 Nederland Max Verstappen +1.465
3 Verenigd Koninkrijk Lando Norris +7.547
Duitsland Mercedes
Oostenrijk Red Bull
Verenigd Koninkrijk McLaren
1:28.293Spanje Carlos SainzItalië Ferrari52Verslag en resultaten van de race van 2024
5820231 Nederland Max Verstappen 1:25:16.938
2 Verenigd Koninkrijk Lando Norris +3.798
3 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton +6.783
Oostenrijk Red Bull
Verenigd Koninkrijk McLaren
Duitsland Mercedes
1:30.275Nederland Max VerstappenOostenrijk Red Bull52Verslag en resultaten van de race van 2023
5720221 Spanje Carlos Sainz 2:17:50.311
2 Mexico Sergio Pérez +3.779
3 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton +6.225
Italië Ferrari
Oostenrijk Red Bull
Duitsland Mercedes
1:30.510Verenigd Koninkrijk Lewis HamiltonDuitsland Mercedes52Verslag en resultaten van de race van 2022
5620211 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton 1:58:23.284
2 Monaco Charles Leclerc +3.871
3 Finland Valtteri Bottas +11.125
Duitsland Mercedes
Italië Ferrari
Duitsland Mercedes
1:28.617Mexico Sergio PérezOostenrijk Red Bull52Verslag en resultaten van de race van 2021
5520201 Nederland Max Verstappen 1:19:41.993
2 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton +11.326
3 Finland Valtteri Bottas +19.231
Oostenrijk Red Bull
Duitsland Mercedes
Duitsland Mercedes
1:28.451Verenigd Koninkrijk Lewis HamiltonDuitsland Mercedes52Verslag en resultaten van de race van 2020
5420201 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton 1:28:01.283
2 Nederland Max Verstappen +5.856
3 Monaco Charles Leclerc +18.474
Duitsland Mercedes
Oostenrijk Red Bull
Italië Ferrari
1:27.097Nederland Max VerstappenOostenrijk Red Bull52Verslag en resultaten van de race van 2020
5320191 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton 1:21:08.452
2 Finland Valtteri Bottas +24.928
3 Monaco Charles Leclerc +30.117
Duitsland Mercedes
Duitsland Mercedes
Italië Ferrari
1:27.369Verenigd Koninkrijk Lewis HamiltonDuitsland Mercedes52Verslag en resultaten van de race van 2019
5220181 Duitsland Sebastian Vettel 1:27:29.784
2 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton +2.264
3 Finland Kimi Räikkönen +3.652
Italië Ferrari
Duitsland Mercedes
Italië Ferrari
1:30.696Duitsland Sebastian VettelItalië Ferrari52Verslag en resultaten van de race van 2018
5120171 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton 1:21:27.430
2 Finland Valtteri Bottas +14.063
3 Finland Kimi Räikkönen +36.570
Duitsland Mercedes
Duitsland Mercedes
Italië Ferrari
1:30.621Verenigd Koninkrijk Lewis HamiltonDuitsland Mercedes51Verslag en resultaten van de race van 2017
5020161 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton 1:34:55.831
2 Nederland Max Verstappen +8.250
3 Duitsland Nico Rosberg +16.911
Duitsland Mercedes
Oostenrijk Red Bull
Duitsland Mercedes
1:35.548Duitsland Nico RosbergDuitsland Mercedes52Verslag en resultaten van de race van 2016
4920151 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton 1:31:27.729
2 Duitsland Nico Rosberg +10.956
3 Duitsland Sebastian Vettel +25.443
Duitsland Mercedes
Duitsland Mercedes
Italië Ferrari
1:37.093Verenigd Koninkrijk Lewis HamiltonDuitsland Mercedes52Verslag en resultaten van de race van 2015
4820141 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton 2:26:52.094
2 Finland Valtteri Bottas +30.135
3 Australië Daniel Ricciardo +46.495
Duitsland Mercedes
Verenigd Koninkrijk Williams
Oostenrijk Red Bull
1:37.176Verenigd Koninkrijk Lewis HamiltonDuitsland Mercedes52Verslag en resultaten van de race van 2014
4720131 Duitsland Nico Rosberg 1:32:59.456
2 Australië Mark Webber +0.765
3 Spanje Fernando Alonso +7.124
Duitsland Mercedes
Oostenrijk Red Bull
Italië Ferrari
1:33.401Australië Mark WebberOostenrijk Red Bull52Verslag en resultaten van de race van 2013
4620121 Australië Mark Webber 1:25:11.288
2 Spanje Fernando Alonso +3.060
3 Duitsland Sebastian Vettel +4.836
Oostenrijk Red Bull
Italië Ferrari
Oostenrijk Red Bull
1:34.661Finland Kimi RäikkönenVerenigd Koninkrijk Lotus F152Verslag en resultaten van de race van 2012
4520111 Spanje Fernando Alonso 1:28:41.194
2 Duitsland Sebastian Vettel +16.511
3 Australië Mark Webber +16.947
Italië Ferrari
Oostenrijk Red Bull
Oostenrijk Red Bull
1:34.908Spanje Fernando AlonsoItalië Ferrari52Verslag en resultaten van de race van 2011
4420101 Australië Mark Webber 1:24:38.200
2 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton +1.360
3 Duitsland Nico Rosberg +21.307
Oostenrijk Red Bull
Verenigd Koninkrijk McLaren
Duitsland Mercedes
1:30.874Spanje Fernando AlonsoItalië Ferrari52Verslag en resultaten van de race van 2010
4320091 Duitsland Sebastian Vettel 1:22:49.328
2 Australië Mark Webber +15.188
3 Brazilië Rubens Barrichello +41.175
Oostenrijk Red Bull
Oostenrijk Red Bull
Verenigd Koninkrijk Brawn
1:20.735Duitsland Sebastian VettelOostenrijk Red Bull60Verslag en resultaten van de race van 2009
4220081 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton 1:39:09.440
2 Duitsland Nick Heidfeld + 1: 08.577
3 Brazilië Rubens Barrichello + 1: 22.273
Verenigd Koninkrijk McLaren
Zwitserland BMW Sauber
Japan Honda
1:32.150Finland Kimi RäikkönenItalië Ferrari60Verslag en resultaten van de race van 2008
4120071 Finland Kimi Räikkönen 1:21:43.074
2 Spanje Fernando Alonso +2.459
3 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton +39.373
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk McLaren
Verenigd Koninkrijk McLaren
1:20.638Finland Kimi RäikkönenItalië Ferrari59Verslag en resultaten van de race van 2007
4020061 Spanje Fernando Alonso 1:25:51.927
2 Duitsland Michael Schumacher +13.951
3 Finland Kimi Räikkönen +18.672
Frankrijk Renault
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk McLaren
1:21.599Spanje Fernando AlonsoFrankrijk Renault60Verslag en resultaten van de race van 2006
3920051 Colombia Juan Pablo Montoya 1:24:29.588
2 Spanje Fernando Alonso +2.739
3 Finland Kimi Räikkönen +14.436
Verenigd Koninkrijk McLaren
Frankrijk Renault
Verenigd Koninkrijk McLaren
1:20.502Finland Kimi RäikkönenVerenigd Koninkrijk McLaren60Verslag en resultaten van de race van 2005
3820041 Duitsland Michael Schumacher 1:24:42.700
2 Finland Kimi Räikkönen +2.130
3 Brazilië Rubens Barrichello +3.114
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk McLaren
Italië Ferrari
1:18.739Duitsland Michael SchumacherItalië Ferrari60Verslag en resultaten van de race van 2004
3720031 Brazilië Rubens Barrichello 1:28:37.554
2 Colombia Juan Pablo Montoya +5.462
3 Finland Kimi Räikkönen +10.656
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk Williams
Verenigd Koninkrijk McLaren
1:22.236Brazilië Rubens BarrichelloItalië Ferrari60Verslag en resultaten van de race van 2003
3620021 Duitsland Michael Schumacher 1:31:45.015
2 Brazilië Rubens Barrichello +14.578
3 Colombia Juan Pablo Montoya +31.661
Italië Ferrari
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk Williams
1:23.083Brazilië Rubens BarrichelloItalië Ferrari60Verslag en resultaten van de race van 2002
3520011 Finland Mika Häkkinen 1:25:33.770
2 Duitsland Michael Schumacher +33.646
3 Brazilië Rubens Barrichello +59.281
Verenigd Koninkrijk McLaren
Italië Ferrari
Italië Ferrari
1:23.405Finland Mika HäkkinenVerenigd Koninkrijk McLaren60Verslag en resultaten van de race van 2001
3420001 Verenigd Koninkrijk David Coulthard 1:28:50.108
2 Finland Mika Häkkinen +1.477
3 Duitsland Michael Schumacher +19.917
Verenigd Koninkrijk McLaren
Verenigd Koninkrijk McLaren
Italië Ferrari
1:26.217Finland Mika HäkkinenVerenigd Koninkrijk McLaren60Verslag en resultaten van de race van 2000
3319991 Verenigd Koninkrijk David Coulthard 1:32:30.144
2 Verenigd Koninkrijk Eddie Irvine +1.829
3 Duitsland Ralf Schumacher +27.411
Verenigd Koninkrijk McLaren
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk Williams
1:28.309Finland Mika HäkkinenVerenigd Koninkrijk McLaren60Verslag en resultaten van de race van 1999
3219981 Duitsland Michael Schumacher 1:47:02.400
2 Finland Mika Häkkinen +22.465
3 Verenigd Koninkrijk Eddie Irvine +29.199
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk McLaren
Italië Ferrari
1:35.704Duitsland Michael SchumacherItalië Ferrari60Verslag en resultaten van de race van 1998
3119971 Canada Jacques Villeneuve 1:28:01.665
2 Frankrijk Jean Alesi +10.205
3 Oostenrijk Alexander Wurz +11.296
Verenigd Koninkrijk Williams
Italië Benetton
Italië Benetton
1:24.480Duitsland Michael SchumacherItalië Ferrari59Verslag en resultaten van de race van 1997
3019961 Canada Jacques Villeneuve 1:33:00.874
2 Oostenrijk Gerhard Berger +19.026
3 Finland Mika Häkkinen +50.830
Verenigd Koninkrijk Williams
Italië Benetton
Verenigd Koninkrijk McLaren
1:29.288Canada Jacques VilleneuveVerenigd Koninkrijk Williams61Verslag en resultaten van de race van 1996
2919951 Verenigd Koninkrijk Johnny Herbert 1:34:35.093
2 Frankrijk Jean Alesi +16.479
3 Verenigd Koninkrijk David Coulthard +23.888
Italië Benetton
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk Williams
1:29.752Verenigd Koninkrijk Damon HillVerenigd Koninkrijk Williams61Verslag en resultaten van de race van 1995
2819941 Verenigd Koninkrijk Damon Hill 1:30:03.640
2 Frankrijk Jean Alesi + 1: 08.128
3 Finland Mika Häkkinen + 1: 40.659
Verenigd Koninkrijk Williams
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk McLaren
1:27.100Verenigd Koninkrijk Damon HillVerenigd Koninkrijk Williams60Verslag en resultaten van de race van 1994
2719931 Frankrijk Alain Prost 1:25:38.189
2 Duitsland Michael Schumacher +7.660
3 Italië Riccardo Patrese + 1: 17.482
Verenigd Koninkrijk Williams
Italië Benetton
Italië Benetton
1:22.515Verenigd Koninkrijk Damon HillVerenigd Koninkrijk Williams59Verslag en resultaten van de race van 1993
2619921 Verenigd Koninkrijk Nigel Mansell 1:25:42.991
2 Italië Riccardo Patrese +39.094
3 Verenigd Koninkrijk Martin Brundle +48.395
Verenigd Koninkrijk Williams
Verenigd Koninkrijk Williams
Italië Benetton
1:22.539Verenigd Koninkrijk Nigel MansellVerenigd Koninkrijk Williams59Verslag en resultaten van de race van 1992
2519911 Verenigd Koninkrijk Nigel Mansell 1:27:35.479
2 Oostenrijk Gerhard Berger +42.293
3 Frankrijk Alain Prost + 1: 00.150
Verenigd Koninkrijk Williams
Verenigd Koninkrijk McLaren
Italië Ferrari
1:26.379Verenigd Koninkrijk Nigel MansellVerenigd Koninkrijk Williams59Verslag en resultaten van de race van 1991
2419901 Frankrijk Alain Prost 1:18:30.999
2 België Thierry Boutsen +39.092
3 Brazilië Ayrton Senna +43.088
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk Williams
Verenigd Koninkrijk McLaren
1:11.291Verenigd Koninkrijk Nigel MansellItalië Ferrari64Verslag en resultaten van de race van 1990
2319891 Frankrijk Alain Prost 1:19:22.131
2 Verenigd Koninkrijk Nigel Mansell +19.369
3 Italië Alessandro Nannini +48.019
Verenigd Koninkrijk McLaren
Italië Ferrari
Italië Benetton
1:12.017Verenigd Koninkrijk Nigel MansellItalië Ferrari64Verslag en resultaten van de race van 1989
2219881 Brazilië Ayrton Senna 1:33:16.367
2 Verenigd Koninkrijk Nigel Mansell +23.344
3 Italië Alessandro Nannini +51.214
Verenigd Koninkrijk McLaren
Verenigd Koninkrijk Williams
Italië Benetton
1:23.308Verenigd Koninkrijk Nigel MansellVerenigd Koninkrijk Williams65Verslag en resultaten van de race van 1988
2119871 Verenigd Koninkrijk Nigel Mansell 1:19:11.780
2 Brazilië Nelson Piquet +1.918
3 Brazilië Ayrton Senna
Verenigd Koninkrijk Williams
Verenigd Koninkrijk Williams
Verenigd Koninkrijk Team Lotus
1:09.832Verenigd Koninkrijk Nigel MansellVerenigd Koninkrijk Williams65Verslag en resultaten van de race van 1987
2019851 Frankrijk Alain Prost 1:18:10.436
2 Italië Michele Alboreto
3 Frankrijk Jacques Laffite
Verenigd Koninkrijk McLaren
Italië Ferrari
Frankrijk Ligier
1:09.886Frankrijk Alain ProstVerenigd Koninkrijk McLaren65Verslag en resultaten van de race van 1985
1919831 Frankrijk Alain Prost 1:24:39.780
2 Brazilië Nelson Piquet +19.161
3 Frankrijk Patrick Tambay +26.246
Frankrijk Renault
Verenigd Koninkrijk Brabham
Italië Ferrari
1:14.212Frankrijk Alain ProstFrankrijk Renault67Verslag en resultaten van de race van 1983
1819811 Verenigd Koninkrijk John Watson 1:26:54.800
2 Argentinië Carlos Reutemann +40.650
3 Frankrijk Jacques Laffite
Verenigd Koninkrijk McLaren
Verenigd Koninkrijk Williams
Frankrijk Ligier
1:15.067Frankrijk René ArnouxFrankrijk Renault68Verslag en resultaten van de race van 1981
1719791 Zwitserland Clay Regazzoni 1:26:11.170
2 Frankrijk René Arnoux +24.280
3 Frankrijk Jean-Pierre Jarier
Verenigd Koninkrijk Williams
Frankrijk Renault
Verenigd Koninkrijk Tyrrell
1:14.400Zwitserland Clay RegazzoniVerenigd Koninkrijk Williams68Verslag en resultaten van de race van 1979
1619771 Verenigd Koninkrijk James Hunt 1:31:46.060
2 Oostenrijk Niki Lauda +18.310
3 Zweden Gunnar Nilsson +19.570
Verenigd Koninkrijk McLaren
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk Team Lotus
1:19.600Verenigd Koninkrijk James HuntVerenigd Koninkrijk McLaren68Verslag en resultaten van de race van 1977
1519751 Brazilië Emerson Fittipaldi 1:22:05.000
2 Brazilië Carlos Pace
3 Zuid-Afrika Jody Scheckter
Verenigd Koninkrijk McLaren
Verenigd Koninkrijk Brabham
Verenigd Koninkrijk Tyrrell
1:20.900Zwitserland Clay RegazzoniItalië Ferrari56Verslag en resultaten van de race van 1975
1419731 Verenigd Koninkrijk Peter Revson 1:29:18.500
2 Zweden Ronnie Peterson +2.800
3 Nieuw Zeeland Denny Hulme +3.000
Verenigd Koninkrijk McLaren
Verenigd Koninkrijk Team Lotus
Verenigd Koninkrijk McLaren
1:18.600Verenigd Koninkrijk James HuntVerenigd Koninkrijk March67Verslag en resultaten van de race van 1973
1319711 Verenigd Koninkrijk Jackie Stewart 1:31:31.500
2 Zweden Ronnie Peterson +36.100
3 Brazilië Emerson Fittipaldi +50.500
Verenigd Koninkrijk Tyrrell
Verenigd Koninkrijk March
Verenigd Koninkrijk Team Lotus
1:19.900Verenigd Koninkrijk Jackie StewartVerenigd Koninkrijk Tyrrell68Verslag en resultaten van de race van 1971
1219691 Verenigd Koninkrijk Jackie Stewart 1:55:55.600
2 België Jacky Ickx
3 Nieuw Zeeland Bruce McLaren
Frankrijk Matra
Verenigd Koninkrijk Brabham
Verenigd Koninkrijk McLaren
1:21.200Verenigd Koninkrijk Jackie StewartFrankrijk Matra84Verslag en resultaten van de race van 1969
1119671 Verenigd Koninkrijk Jim Clark 1:59:25.600
2 Nieuw Zeeland Denny Hulme +12.800
3 Nieuw Zeeland Chris Amon +16.600
Verenigd Koninkrijk Team Lotus
Verenigd Koninkrijk Brabham
Italië Ferrari
1:27.000Nieuw Zeeland Denny HulmeVerenigd Koninkrijk Brabham80Verslag en resultaten van de race van 1967
1019651 Verenigd Koninkrijk Jim Clark 2:05:25.400
2 Verenigd Koninkrijk Graham Hill +3.200
3 Verenigd Koninkrijk John Surtees +27.600
Verenigd Koninkrijk Team Lotus
Verenigd Koninkrijk BRM
Italië Ferrari
1:32.200Verenigd Koninkrijk Graham HillVerenigd Koninkrijk BRM80Verslag en resultaten van de race van 1965
919631 Verenigd Koninkrijk Jim Clark 2:14:09.600
2 Verenigd Koninkrijk John Surtees +25.800
3 Verenigd Koninkrijk Graham Hill +37.600
Verenigd Koninkrijk Team Lotus
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk BRM
1:36.000Verenigd Koninkrijk John SurteesItalië Ferrari82Verslag en resultaten van de race van 1963
819601 Australië Jack Brabham 2:04:24.300
2 Verenigd Koninkrijk John Surtees +49.600
3 Verenigd Koninkrijk Innes Ierland + 1: 29.600
Verenigd Koninkrijk Cooper-Climax
Verenigd Koninkrijk Team Lotus
Verenigd Koninkrijk Team Lotus
1:34.400Verenigd Koninkrijk Graham HillVerenigd Koninkrijk BRM77Verslag en resultaten van de race van 1960
719581 Verenigd Koninkrijk Peter Collins 2:09:04.200
2 Verenigd Koninkrijk Mike Hawthorn +24.200
3 Verenigd Koninkrijk Roy Salvadori +50.600
Italië Ferrari
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk Cooper-Climax
1:40.800Verenigd Koninkrijk Mike HawthornItalië Ferrari75Verslag en resultaten van de race van 1958
619561 Argentinië Juan-Manuel Fangio 2:59:47.000
2 Verenigd Koninkrijk Peter Collins
3 Frankrijk Jean Behra
Italië Ferrari
Italië Ferrari
Italië Maserati
1:43.200Verenigd Koninkrijk Stirling MossItalië Maserati101Verslag en resultaten van de race van 1956
519541 Argentinië José-Froilán González 2:56:14.000
2 Verenigd Koninkrijk Mike Hawthorn + 1: 10.000
3 Argentinië Onofre Marimón
Italië Ferrari
Italië Ferrari
Italië Maserati
1:50.100Italië Alberto AscariItalië Maserati90Verslag en resultaten van de race van 1954
419531 Italië Alberto Ascari 2:50:00.000
2 Argentinië Juan-Manuel Fangio + 1: 00.000
3 Italië Nino Farina
Italië Ferrari
Italië Maserati
Italië Ferrari
1:50.000Argentinië José-Froilán GonzálezItalië Maserati90Verslag en resultaten van de race van 1953
319521 Italië Alberto Ascari 2:46:11.000
2 Italië Piero Taruffi
3 Verenigd Koninkrijk Mike Hawthorn
Italië Ferrari
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk Cooper-Climax
1:52.000Italië Alberto AscariItalië Ferrari85Verslag en resultaten van de race van 1952
219511 Argentinië José-Froilán González 2:42:18.200
2 Argentinië Juan-Manuel Fangio +51.000
3 Italië Luigi Villoresi
Italië Ferrari
Zwitserland Alfa Romeo
Italië Ferrari
1:53.600Italië Nino FarinaZwitserland Alfa Romeo90Verslag en resultaten van de race van 1951
119501 Italië Nino Farina 2:13:23.600
2 Italië Luigi Fagioli +2.600
3 Verenigd Koninkrijk Reg Parnell +52.000
Zwitserland Alfa Romeo
Zwitserland Alfa Romeo
Zwitserland Alfa Romeo
1:50.600Italië Nino FarinaZwitserland Alfa Romeo70Verslag en resultaten van de race van 1950
Laatst bijgewerkt:
Rangschikking van chauffeurs

Ranglijst van beste coureurs aller tijden

NEEbestuurderGP  1e  2e  3  Peul  Pole  FL  Gem. RasterGem. PosPuntenLead  
1Lewis HamiltonLewis Hamilton2193416864.03.0367367
2Alain ProstAlain Prost95016123.26.350159
3Michael SchumacherMichael Schumacher173317134.57.175147
4Nigel MansellNigel Mansell83205365.35.644146
5Jim ClarkJim Clark43003302.84.827210
6Fernando AlonsoFernando Alonso232316339.38.6128155
7Max VerstappenMax Verstappen132305324.07.715089
8AustraliëMark Webber122215117.89.79260
9Sebastian VettelSebastian Vettel162125226.09.0110155
10Verenigd KoninkrijkDavid Coulthard152013007.38.73754
11Jacques VilleneuveJacques Villeneuve102002117.58.82490
12Jackie StewartJackie Stewart52002024.86.82097
13ArgentiniëJosé-Froilán González42002122.88.519.64149
14Alberto AscariAlberto Ascari520021312.812.617.64175
15Mika HäkkinenMika Häkkinen101225236.17.831135
16Juan-Manuel FangioJuan-Manuel Fangio51203112.44.223.1464
17Kimi RäikkönenKimi Räikkönen201157147.17.511243
18BraziliëRubens Barrichello191146228.47.85656
19Charles LeclercCharles Leclerc101124005.47.3103104
20Nico RosbergNico Rosberg111124118.07.58535
21Lando NorrisLando Norris91113005.35.010832
22ColombiaJuan Pablo Montoya61113105.73.53269
23Verenigd KoninkrijkPeter Collins611020011.714.21175
24Ayrton SennaAyrton Senna81023102.88.622132
25Nino FarinaNino Farina41012222.56.01463
26Emerson FittipaldiEmerson Fittipaldi510120012.011.41314
27Carlos SainzCarlos Sainz131001119.410.85727
28James HuntJames Hunt31001127.03.01527
29Damon HillDamon Hill81001337.012.013122
30Verenigd KoninkrijkJohnny Herbert1010010012.012.31314
31Verenigd KoninkrijkJohn Watson610010013.29.51257
32Jack BrabhamJack Brabham51001109.211.21163
33Verenigd KoninkrijkPeter Revson11001003.01.0929
34ZwitserlandClay Regazzoni41001124.89.5939
35Valtteri BottasValtteri Bottas140325209.08.510744
36FrankrijkJean Alesi130303009.810.5187
37Mike HawthornMike Hawthorn50213024.06.419.1415
38John SurteesJohn Surtees60213017.56.0180
39Nelson PiquetNelson Piquet90202105.77.72467
40OostenrijkGerhard Berger110202106.312.51423
41ZwedenRonnie Peterson40202109.513.01238
42Denny HulmeDenny Hulme50112015.411.0100
43Graham HillGraham Hill801120210.512.51046
44Verenigd KoninkrijkEddie Irvine90112009.814.2102
45ItaliëRiccardo Patrese1201120010.114.7100
46Sergio PérezSergio Pérez1401010112.411.9450
47Oscar PiastriOscar Piastri40101014.55.34437
48George RussellGeorge Russell90101109.912.23417
49DuitslandNick Heidfeld1101010012.310.2191
50FrankrijkRené Arnoux50101219.611.6844
51BelgiëJacky Ickx401010011.58.070
52ArgentiniëCarlos Reutemann50101009.411.470
53Niki LaudaNiki Lauda60101007.710.370
54ItaliëPiero Taruffi10101003.02.060
55ItaliëLuigi Fagioli10101002.02.066
56BraziliëCarlos Pace20101008.512.0617
57ItaliëMichele Alboreto901010014.414.960
58BelgiëThierry Boutsen901010013.212.760
59SpanjeAlfonso de Portago201010010.06.030
60FrankrijkJacques Laffite600220015.710.890
61ItaliëAlessandro Nannini400220011.312.380
62Daniel RicciardoDaniel Ricciardo1400110010.29.1790
63Nico HulkenbergNico Hulkenberg140011009.99.1640
64DuitslandRalf Schumacher100011008.010.1110
65Nieuw ZeelandBruce McLaren50011007.411.670
66OostenrijkAlexander Wurz500110014.07.870
67Jody ScheckterJody Scheckter40011006.811.067
68Verenigd KoninkrijkReg Parnell400110011.09.560
69Verenigd KoninkrijkMartin Brundle900110012.313.450
70ArgentiniëOnofre Marimón200110117.58.54.140
71FrankrijkJean Behra400110112.014.54.140
72ZwedenGunnar Nilsson10011005.03.040
73Verenigd KoninkrijkInnes Ierland300110010.312.740
74ItaliëLuigi Villoresi400110014.310.840
75FrankrijkJean-Pierre Jarier500110018.48.842
76Nieuw ZeelandChris Amon500110012.611.640
77FrankrijkPatrick Tambay500110011.615.0419
78Verenigd KoninkrijkRoy Salvadori600110012.814.740
79BraziliëFelipe Massa150000009.18.75619
80Jenson ButtonJenson Button1700000012.010.6400
81Pierre GaslyPierre Gasly900000010.210.7270
82Lance StrollLance Stroll1100000014.210.8260
83Alex AlbonAlex Albon800000011.511.4240
84Esteban OconEsteban Ocon1000000012.511.5240
85ItaliëGiancarlo Fisichella1400000013.78.9163
86Russische FederatieDaniil Kvyat700000013.411.0140
87Isaac HadjarIsaac Hadjar20000008.511.0100
88DuitslandAdrian Sutil700000013.913.6100
89Liam LawsonLiam Lawson200000012.512.590
90Kevin MagnussenKevin Magnussen1000000014.714.590
91Kimi AntonelliKimi Antonelli20000115.515.5810
92JapanKamui Kobayashi400000014.813.580
93FrankrijkRomain Grosjean1000000011.415.580
94ItaliëJarno Trulli1500000011.112.5812
95Arvid LindbladArvid Lindblad10000009.07.060
96FinlandHeikki Kovalainen600001012.515.064
97Verenigd KoninkrijkDerek Warwick700000012.410.060
98PolenRobert Kubica500000010.613.850
99FrankrijkOlivier Panis900000015.012.350
100Gabriël BortoletoGabriël Bortoleto200000013.513.040
Laatst bijgewerkt:
Ranglijst van aannemers

Ranglijst van beste constructeurs aller tijden

NEETeamGP  1e  2e  3  Peul  Pole  FL  Gem. RasterGem. PosPunten
1Ferrari601616174912206.68.4646.78
2McLaren501381031777.48.7466
3Mercedes19966211393.95.7498.14
4Williams46873181199.410.7211
5Red Bull2357315656.77.9417
6Team Lotus2232495011.811.477
7Renault212204338.811.1105
8Benetton151359009.98.261
9Alfa Romeo1112141210.611.633
10Verenigd KoninkrijkTyrrell2010230116.112.523
11Verenigd KoninkrijkCooper-Climax910231014.514.421
12Matra210010110.88.89
13Brabham1704040110.813.239
14Maserati701231517.214.320.92
15Verenigd KoninkrijkBRM110112029.411.521
16BMW Sauber50101009.69.727
17Verenigd KoninkrijkMarch901010116.115.018
18FrankrijkLigier1500220016.212.513
19Sauber2300110014.012.731
20Verenigd KoninkrijkBrawn10011004.04.59
21Honda500110012.511.47
22IndiaForce India1100000011.510.951
23Aston Martin700000014.011.930
24Alpine600000012.111.529
25Verenigd KoninkrijkLotus F1400000110.912.428
26IrelandJordan1500000012.312.917
27Racing Point30000009.610.416
28Racing Bulls300000012.312.016
29Verenigd KoninkrijkBAR700000010.411.615
30Haas1200000014.614.615
31ItaliëToro Rosso1400000013.814.715
32Alpha Tauri500000013.812.98
33Verenigd KoninkrijkConnaught500000016.314.58
34Toyota800000010.413.37
35FrankrijkTalbot-Lago200000011.611.25
36Audi100000011.515.04
37FrankrijkLarrousse800000017.717.04
38Verenigd KoninkrijkArrows1400000016.314.24
39Verenigd KoninkrijkHesketh200000011.015.03
40Verenigd KoninkrijkVanwall30000107.915.33
41Verenigd KoninkrijkSurtees400000015.914.33
42ItaliëMinardi2000000019.015.03
43Verenigd KoninkrijkCooper-Maserati100000011.813.82
44DuitslandATS40000007.318.81
45Jaguar500000013.413.01
46Verenigd KoninkrijkFootwork600000016.415.11
47FrankrijkGordini400000113.519.30.14
48Verenigd KoninkrijkScirocco100000019.020.00
49NederlandSpyker100000021.018.00
50Verenigd KoninkrijkLyncar100000026.017.00
Laatst bijgewerkt:

Silverstone Circuit — Veelgestelde vragen

Hoeveel F1 Zijn er Grand Prix-races gehouden op het Silverstone Circuit?
Het Silverstone Circuit heeft sinds de eerste editie in 1950 61 Formule 1 Grand Prix-races georganiseerd.
Wie heeft het meeste F1 Overwinningen op het Silverstone Circuit?
Lewis Hamilton is recordhouder op het Silverstone Circuit met 9 overwinningen.
Welke constructeur heeft het vaakst gewonnen op het Silverstone Circuit?
Ferrari is de meest succesvolle constructeur op het Silverstone Circuit met 16 overwinningen.
Wat is het ronderecord op het Silverstone Circuit?
Het ronderecord op het Silverstone Circuit is 01:27.097, neergezet door Max Verstappen in 2020.
Waar bevindt het Silverstone Circuit zich?
Het Silverstone Circuit bevindt zich in Silverstone.
Wanneer werd het Silverstone Circuit gebouwd?
Het Silverstone Circuit werd geopend in 1948.
Wie heeft het Silverstone Circuit ontworpen?
Het Silverstone Circuit is ontworpen door Populous.
In welke richting wordt het Silverstone Circuit bereden?
Het circuit van Silverstone wordt met de klok mee gereden.
Hoeveel bochten heeft het Silverstone Circuit?
Het Silverstone Circuit heeft 18 bochten.
Hoeveel DRS Heeft Silverstone Circuit verschillende zones?
Het Silverstone Circuit heeft 2 DRS zones.
Is Silverstone Circuit een stratencircuit of een permanent circuit?
Het Silverstone Circuit is een permanent circuit.
Laatst bijgewerkt: